sezona 2017-18

OSTRAVSKO-BESKYDSKÉ 60 - OSTRAVA 25.11.

LIVE: www.firetv.cz/ostravsko-beskydske-sedesatky-2017/

Mladší dívky: startovalo 150 závodnic

79.    Katka Kvasničková   21,73    19,54 - os.rek.

Výsledky: obs-ml-divky.pdf (107865)

Celkově ČHP 60-2017: chp-mladsi-divky.pdf (198503)

  82. Katka Kvasničková

149. Tereza Silvarová            (start v 1 závodě)

163. Milada Zborníková        (start v 1 závodě)

Celkem hodnoceno 297 závodnic

Mladší chlapci: startovalo 159 závodníků

Pro Péťu, Jirku a Dana se jedná o poslední závody v kategorii mladší chlapci

37. Péťa Nováček       16,30    17,29 (os.rek.16,12)

48. Dan Hampl            16,97    17,51 (os.rek.16,83)

69. Jirka Srdínko        18,80    17,99 (os.rek.17,74)

74. Adam Liebich        20,58    18,39 - os.rek

Výsledky: obs-ml-chlapci.pdf (112283)

Celkově ČHP 60-2017: chp-mladsi-chlapci.pdf (215567)

  51. Petr Nováček         4 body

  62. Daniel Hampl

  70. Jiří Srdínko

  94. Adam Liebich

238. Jan Svatoň        (start ve 2 závodech)

309. Kryštof Holan    (start v 1 závodě)

Celkem hodnoceno 333 závodníků

Starší chlapci: startovalo 165 závodníků

  24. Michal Rakouský      13,01                        13,36

  71. Tomáš Rakouský        25,34 s pádem      14,56 

 79. Kuba Šaroun               15,12 - os.rek.        14,91 - 2x os.rek. !!!!!

123. Ondra Holan              16,80 - os.rek.        16,60 - 2x os.rek. !!!!!

Výsledky: obs-st-chlapci.pdf (113242)

Celkově ČHP 60-2017: chp-starsi-chlapci.pdf (219718)

  44. Michal Rakouský      7 bodů

  79. Tomáš Rakouský  

  96. Vojtěch Horák    (start ve 2 závodech)    

134. Kuba Šaroun              

197. Ondra Holan

Celkem hodnoceno 358 závodníků

Nejlepší výkony našich závodníků  na OB 60 – ČHP 60 (2014-2017)

Mladší dívky

Nejlepší čas a umístění: 19,54 - Kateřina Kvasničková - 79. místo - 2017

Rekord OB 60 – Michaela Petrušková, Spiš.N.Ves (SVK) - 13,51 - 2017

Mladší chlapci

Nejlepší čas a umístění:  15,27 - Tomáš Rakouský - 14. místo - 2015

Rekord OB 60 -  Jan Hudec, Křešice - 13,52 - 2017

Starší dívky

Nejlepší čas a umístění: 14,69 – Nikola Richterová- 70. místo - 2016

Rekord OB 60 -  Kateřina Borovičková, Morkovice - 11,71 - 2017

Starší chlapci:

Nejlepší čas a umístění:  24. místo - Michal Rakouský – 13,01 – 2017

Rekord OB 60 - Sebastian Kitner 11,57 - 2017

MEMORIÁL MARTY HABADOVÉ - 3. závod Českého halového poháru 2017- Praha

Nejlepší výkony našich závodníků  na MMH (1999-2017)

Mladší dívky

Nejlepší čas a umístění: 20,59 - Anežka Zborníková - 11. místo 2008

Rekord MMH - Magdaléna Štinčíková, Svit (SVK) - 13,14 - 2017

Mladší chlapci

Nejlepší čas:  15,01 - Michal Rakouský - 9. místo - 2015

Nejlepší umístění:  8. místo - Jiří Matoušek -  16,17 - 2012

Rekord MMHVít Vymazal, Morkovice - 13,28 - 2017

Starší dívky

Nejlepší čas a umístění: 14,70 - Linda Cincibusová - 6. místo - 2007

Rekord MMH -  Viktória Krempaská, Spiš.Nová Ves (SVK) - 11,97 - 2017

Starší chlapci:

Nejlepší čas:  13,58 - Tomáš Drahorád - 14. místo - 2014

Nejlepší umístění:  6. místo - Dominik Miffek - 13,66 - 2012

                                6. místo - David Horák - 14,24 - 2007

Rekord MMH - Lukáš Bubeníček, Skuteč - 11,66 - 2017

Závody můžete sledovat na: www.firetv.cz/memorial-marty-habadove-2017/

Mladší dívky: startovalo 196 závodnic

Katka Kvasničková  22,87, 20,77  os.rek. - 120. místo

Výsledková listina: mmh-mladsi-divky.pdf (142293)

Mladší chlapci: starovalo 205 závodníků
Péťa Nováček     16,12 - os. rek.  16,31    27. místo- 4 body

Dan Hampl        16,83 - os. rek      17,41              40. místo

Jirka Srdínko        18,58                          17,74 - os.rek.    66. místo

Adam Liebich         NP                            19,33 - os.rek.  102. místo

Honzík Svatoň      24,29                          23,96                  162. místo

Kryštof Holan         NP                             26,36                  180. místo

Výsledková listina: mmh-mladsi-chlapci.pdf (153808)

Starší chlapci: startovalo 256 závodníků

Tomáš Rakouský    14,49                    NP          84. místo

Kuba Šaroun           17,85                  16,69      167. místo

Ondra Holan           18,01 - os.rek.     NP         201. místo

Míchal Rakouský  - nestaroval pro zranění  v dolní části těla (12,95 os.rek.),

Výsledková listina: mmh-starsi-chlapci.pdf (157829)

ČESKÝ HALOVÝ POHÁR 2017 - průběžné výsledky po 3. kole

chp-mladsi-divky.pdf (185642)

chp-mladsi-chlapci.pdf (201803)

chp-starsi-chlapci.pdf (208649)

Fotogalerie: Soustředění v Ádru 2017

Záznamy: 1 - 4 ze 9
1 | 2 | 3 >>

ZÁVOD POŽÁRNÍ VŠESTRANNOSTI - SMRŽOV - okresní kolo 14.10.

mladší starší - hlídka č.1 - 11. místo, hlídka č.2 - 19. místo

mladší mladší -  hlídka č.1 - 7. místo, hlídka č.2 - 5. místo

starší:    hlídka č.1 - 3. místo, hlídka č.2 - 7. místo

dorostenci - jednotlivci: Vojta Horák 4. místo (2 tr. body)

Kompletní výsledky ZPV:

Vysledky_ZPV-Plamen14 10 2017.pdf (302394)

Vysledky_ZPV_-_Dorci_jednotlivci_14_10_2017.pdf (245316)

Okresní přebor v běhu na 60 m s překážkami

mladší dívky:

1. S. Šimonová (Klamoš) 22, 28, 2. Katka Kvasničková 23, 58, 5. Tereza Veselá  27,01, 10. Kristýna Vosáhlová 37,78

mladší chlapci:

1.  Adam Liebich 20,73, 2. Honzík Svatoň 22,44 - os.rek., ,4. Jindra Kočka 23,01 - os.rek., 7. Ondra Volejník 27,35, Albert Nováček, Kryštof Holan a Bernard Voltr - všichni NP

starší dívky:

1. Barbora Křížová (Klamoš) 16,90, 8. Tereza Silvarová  21,63

starší chlapci:

1. Míša Rakouský 14,73, 2. Tom Rakouský 15,21, 3. Kuba Šaroun 18,12, 4. Ondra Holan 20,37

Kompletní výsledky 60 m:

60m_Smrzov_171014_mc.pdf (91017)

60m_Smrzov_171014_MD.pdf (110191)

60m_Smrzov_171014_sc.pdf (106498)

60m_Smrzov_171014_sd.pdf (112945)

Fotogalerie: ZPV 2017

Záznamy: 1 - 2 ze 2

Hlinecké 60 - Memoriál Jana Grimma (1.10. 2017)

Velmi kvalitně obsazená pohárová soutěž v Hlinsku přinesla celkem 4 osobní rekordy 3 našich závodníků.

1. Lukáš Bubeníček        11,29     (Lukáš je na průběžném 1. místě v Českém halovém poháru 60 - 2017)

Závodníci na 2. - 6. místě měli čas 12,03 - 12,71 !!!

Výsledky našich starších chlapců:

 7. Michal Rakouský        13,07    12,95 - osobní rekord

19. Tomáš Rakouský       14,51    14,35 - osobní rekord

26. Jakub Šaroun            15,35    15,78 - osobní rekord

28. Vojta Horák               15,53    16,11

Výsledky Hlinecké 60 2017.pdf (208685)

Souboj o Mistra okresu Hradec Králové, který nás čeká 14. 10. bude zřejmě velmi zajímavý.

Fotogalerie: Hlinecká "60" 2017

Záznamy: 1 - 4 ze 8
1 | 2 >>

Zbožnovská 100  (24.9.)

Dorosti:

Vojta Horák se umístil na 8. místě na Zbožnovské 100

Memoriál Karla Oppy - Čeperka - 17.9.2017

Mladší obsadili 5. a 7. místo v tradiční soutěži.

Umístění našich závodníků na 60 m překážek:

4. Adam Liebich                21,32    22,97

6. Katka Kvasničková       22,39    22,73

7. Jan Svatoň              23,95   31,19 - osobní rekord

10. Kryštof Holan        25,23    24,38 - osobní rekord

11. Ondra Volejník       33,96    25,29 - 1.start na 60 m př.

17. Albert Nováček      39,28    30,48 - 1.start na 60 m př.

21. Kristýna Vosáhlová 32,62   37,59 - 1.start na 60 m př.

Bernard Voltr               40,47    NP    - 1.start na 60 m př.

Celkové výsledky: 2017_vysledky_MKO_Ceperka_mladsi.pdf (291857)

O putovní pohár obecního úřadu - Čeperka

Starší celkově zvítězili po dlouhých letech na této tradiční soutěži.

Umístění našich závodníků na 60 m překážek:

1. Michal Rakouský      13,43    13,06 * - osobní rekord

2. Tomáš Rakouský      15,11    14,80 - osobní rekord

5. Jakub Šaroun             16,49    43,80

9. Ondra Holan               21,53    24,59

* - Míša R. se "nebezpečně" přiblížuje k chlumeckému historickému rekordu  v běhu na 60 m Tomáše Drahoráda z Čeperky 2014 (12,81)

Celkové výsledky: 2017_vysledky_MKO_Ceperka_starsi.pdf (285837)

Fotogalerie: Čeperka 2017

Záznamy: 1 - 4 ze 9
1 | 2 | 3 >>

Choltická 60 (10.9.2017)

Míša Rakouský vítězem Choltické 60

Na další soutěži 60 m překážek jsme obsadili kategorie mladší chlapci a dívky a starší chlapci.

Mladší dívky: redakce zatím nemá výsledky k dispozici

Zvítězila Laura Králová (Ostrava - Třebovice) časem 17,34

11. Katka Kvasničková 21,13    23,39 - osobní rekord

12. Terka Silvarová       23,14    22,89

Mladší chlapci:

Zvítězil Martin ŠULC (Seč) časem 15,19 

4. Dan Hampl            17,78    17,53 - osobní rekord

11. Jirka Srdínko          19,38    22,87

15. Adam Liebich         20,38    23,33

26. Kryštof Holan           NP      27,65 - osobní rekord

Starší chlapci:

1. Michal RAKOUSKÝ    14,23    13,53 - osobní rekord

4. Tomáš Rakouský         15,23    15,00 - vyrovnání os.rek.

6. Kuba Šaroun                16,04    19,12

9. Vojta Horák                    NP      17,11

Fotogalerie: Choltická 60 - 2017

Záznamy: 1 - 4 ze 7
1 | 2 >>

Polabská 60 (9.9.2017)

Soutěž jednotlivců na 60 m překážek jsme obsadili jen v kategorii starší chlapci.

Michal Rakouský vyrovnal svůj nejlepší čas ze Zlína a Kuba Šaroun zaběhl svůj nový osobní rekord.

11. Michal Rakouský    14,17    13,55

28. Tomáš Rakouský    15,11    17,81

31. Kuba Šaroun          15,58    16,18

38. Vojtěch Horák          NP      18,19

V základním kole zvítězil Martin Zradička (Písková Lhota) časem 11,76.

Ve finále byl nejrychlejší Sebastian Kitner (Lhenice).

Výsl. Star-chlapci.pdf (48879)