sezona 2017-18

CHLUMECKÉ KULTURNÍ LÉTO 2018

Starší - čtvrtek 12. 7. v 18.30 hod.- sraz u klubovny.

Krajské kolo 2018 - Náchod

Přes počáteční komplikaci a se skore 7-1-1-1-1-2 POSTUPUJEME  mezi nejlepší a už se těšíme na MISTROVSTVÍ REPUBLIKY V PLZNI !!!

 

Fotogalerie: Krajské kolo 2018

Záznamy: 1 - 4 ze 7
1 | 2 >>

Přípravka

se představila se svým vystoupením v sobotu dopoledne 9.6. v Novém Městě.

Spišský hasičský den 26. -27. 5. 2018

Díky laskavému uvolnění z vyučování paní ředitelky ZŠ C.N.C. na dva dny (což se chlapcům ani dívkám pochopitelně vůbec nehodilo) jsme mohli opět po roce zavítat vlakem na Slovensko pod Spišský hrad na prestižní soutěž, kterou pořádají naši kamarádi ze S.N.V.

Pro nás byly zajímavé závody v disciplinách CTIF a závod jednotlivců na 60m překážek.

V požárním útoku CTIF jsme dosáhli letos našeho zatím nejlepšího času 52,07 sec. (loni 46,49+0) ovšem připsali jsme i 10 trestných bodů za nepřekonání překážky. Štafetu jsme zaběhli za 75,38 což byl druhý nejlepší čas soutěže ovšem opět jsme připisovali 10 tr.b. za nepřekonání překážky (loni 81,41+10). Celkově naše časy stačily na obhájení loňského 3. místa v soutěži, kde startovala družstva ze Slovenska, ČR a Maďarska.

Výsledky: CTIF Spišská Nová Ves.pdf (69191)

Soutěž jednotlivců na 60 m překážek st. chlapci

Na Slovensku se disciplína hodnotí s ohledem na věk závodníka v kategorii

4. místo Tomáš Rakouský            13,84

5. místo Michal Rakouský            14,04

9. místo Kuba Šaroun                  14.50 - os.rek

18. místo Ondra Holan                 17,19

Soutěž jednotlivců na 60 m překážek ml. dívky

4. místo Tereza Veselá                 21,34

Výsledky 60 m: 3.kolo SLv60.pdf (120003)

Odkaz na oficiální článek o SDH 2018: stovky.sk/2018/05/29/aky-bol-tohtorocny-spissky-hasicsky-den/

Fotogalerie: Spišský hasičský den 2018

Záznamy: 1 - 4 ze 19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Dětský den DDM Nový Bydžov

Naše budoucnost má za sebou další úspěšné vystoupení vystoupení - viz. dopis z DDM Nový Bydžov:
Dobrý den,
děkujeme chlumeckým malým hasičům za předvedení zásahů na naší akci - Den dětí. Měli obrovský úspěch. Také děkujeme maminkám a Liborovi. Těšíme se na další setkání!!!
Bc. Vrabcová Martina, pedagogický pracovník
Dům dětí a mládeže, Nový Bydžov

Fotogalerie: Přípravka v Novém Bydžově

Fotogalerie: 130 let v Nepolisech

OKRESNÍ KOLO - MYŠTĚVES 12.5.

Starší už mohou začít trénovat na krajské kolo (9. - 10. 6. 2018 v Náchodě) - postupují z 1.místa.

Mladší "A" fantastickým finišem vybojovali po zpackaném podzimním ZPV (10. místo) krásné celkové 2.místo.

Mladší "B" celkově vynikající 4. místo

Výsledky:

mladší 2018-okres.pdf (1114121)

starší 2018-okres.pdf (1306101)

Díky všem

Chlumecký pohár 2018

Zvítězili všichni !!!

Putovní poháry si odvezli mladí hasiči SDH Sloup v kategorii mladší a SDH Poniklá v kategorii starších

Více informací:

mhchlumec.webnode.cz/chlumecky-pohar/a24-rocnik-2018/

O SLATINSKÝ PLAMÍNEK - 60 m překážek

Neděle 29. dubna - Slatiny u Jičína -

Výsledky- plamínek 2018.xlsx (30876)

Mladší dívky:        startovalo 41 závodnic

 1.    Káťa Kvasničková    19,26    19,63

 2.    Terka Veselá              28,35    20,18

22.   Julie Kočková               32,01    36,32

Mladší chlapci:        startovalo 35 závodníků

 2.    Jindra Kočka                  N       22,12     

 3.    Kryštof Holan             22,92    22,67

35.   Adam Liebich                    N         N

Starší dívky:        startovalo 48 závodnic

14.   Terka Silvarová            18,81    19,66 - 2 x os.rek

Starší chlapci:     startovalo 23 závodníků

 1     Tom Rakouský            16,44     13,77

 2.    Míša Rakouský           18,36     14,31

 4.    Kuba Šaroun                 18,10    15,72

 6.    Ondra Holan                  16,46    17,35

 8.    Péťa Nováček                40,00    18,38 - os.rek.

14.    Dan Hampl                    27,70    23,24

Fotogalerie: Slatiny 60

Záznamy: 1 - 4 ze 18
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

PARDUBICKÁ STOVKA, VĚŽ A ŠTAFETA

zařezená do seriálu Východočeské stovky a do kvalifikačních závodů v disicplíně výstup na cvičnou věž na MČR dorostu v požárním sportu 2018 se uskutečnila v sobotu 21. 4. 2018 v areálu Střední průmyslové školy chemické v Pardubicích. Stovek se v kategorii dorostu zúčastnil náš jediný dorostenec Vojta Horák a s časem 20,81 obsadil 34. místo. V kategorii startovalo 54 závodníků.

Výsledky:  Vsledkovky-pardubice-2018.pdf (394698)

Fotogalerie: Krajské setkání přípravek - Holovousy

Záznamy: 1 - 4 ze 10
1 | 2 | 3 >>

Oprava průběžných výsledků ČHP 60 po 2. kole

Po opravě byly znovu zveřejněny průběžné výsledky Českého halového poháru v běhu na 60 m s překážkami. Pro nás to znamená změny v kategoriích mladších a starších chlapců.

mhchlumec.webnode.cz/souteze-/sezona-2017-18/

ROKYTENSKÁ MÍLE  - sobota 14. dubna

Redakce má zatím k dispozici pouze výsledky bez podrobností. Starší 1. místo z 20 družstev, mladší A 8. místo a mladší B 14. místo z 33 družstev. To není vůbec špatné na úvod sezony !!!

Jablonecká hala - závod dorostu v běhu na 100 m - 8. 4. 2018

Vojta Horák v kategorii středního dorostu zaběhl časy 21,78 a 20,26 a obsadil 39. místo. V soutěži startovalo 77 závodníků.

Memoriál M. Pekárka - Březhrad

7. dubna - soutěž Březhrad - Grégrovo náměstí (požární útok s vodou- mladší A, starší)

V soutěži na jeden pokus mladší bohužel nedokázali spojit  půlspojky hadic a tak nám tekla voda všude kolem jenom neee do terčů. Výsledný čas i celkové místo 11. tomu odpovídá.  Startovalo 14. družstev v kategorii. Příště bude určitě líp!

Starší zahájili jarní část sezony lépe a obhájili nejlepším časem v Březhradě vítězství z let 2017 a 2016 !!! Ve starší kategorii startovalo 8 družstev.

Český halový pohár 60 - průběžné pořadí po 2. kole

(opravené výsledky)

Mladší dívky:

pořadí                                                                       celk.body            součet umístění

  1.    Eliška Zaoralová       Bludov             75                   3

38.    Katka Kvasničková     (2 závody)          0                  79

55.    Tereza Veselá             (1 závod)           0                 127 

Průběžně po 2.kole:     chp-mladsi-divky.pdf (157012)

Mladší chlapci:

  1.     Martin Šulc                  Seč              80                    2

49.    Jan Svatoň          (2 závody)                  0                  96

53.    Adam Liebich       (2 závody)                       0                104

88.    Jindra Kočka       (1 závod)                         0                160

Průběžně po 2.kole:    chp-mladsi-chlapci.pdf (160728)

Starší dívky:

  1.     Hana Kotulková    Hutisko-Solanec  75                   3

234.  Tereza Silvarová    (1 závod)               0                 353

Průběžně po 2.kole:    chp-starsi-divky.pdf (177908)

Starší chlapci:

  1.     Martin Holčák           Oznice           65                    7

11.     Michal Rakouský                            32                   30

20.    Tomáš Rakouský                             17                   51

84.    Ondra Holan                                      0                 194

Průběžně po 2.kole:     chp-starsi-chlapci.pdf (179462)

 

V. JABLONECKÁ HALA 24.- 25. 3. 2018

TV přenos:  www.firetv.cz/jablonecka-hala-mh-2018/

25. neděle - mladší dívky, chlapci

Nejdůležitější informace z nedělních závodů je bohužel špatná. Honzík Sv. při druhém pokusu zakopl na bariéře a při následném pádu si poranil ruku. Po vyšetření v jablonecké nemocnici lékaři konstatovali že se jedná o zlomeninu předloktí levé ruky!

Všichni přejeme Honzíkovi brzské uzdravení a budeme doufat, že v nejdůležitější části sezony nebude chybět na startu Chlumeckého poháru a na okresním kole.

Mladší dívky:

umístění                                                     1.kolo                    2.kolo

  31.  Tereza Veselá (os rek. 27,01)    20,17 - os.rek.  18,07- os.rek.

  38.  Katka Kvasničková (19,12)    18,91 - os.rek.        N

  89.  Julie Kočková (-)                          25,52 - os.rek.     30,82

   91.  Kristýna Vosáhlová (32,62)                          25,65- os.rek.
Tereza je sice z našich závodnic nejstarší, ale v Jablonci měla svoji premiéru na závodech halového poháru. Svůj první start  proměnila v 31. místo a k překonání našich nejlepších výkonů a výsledků v Jablonci!  Katka každým závodem zlepšuje svůj osobní rekord a přibližuje se k bodům. Julie a Kristýna zvládly svoji premiéru také s osobními rekordy a jsou příslibem pro další závody.                    

Startovalo 117 dívek

Výsledky:  Jabl.hala_2018_mlad-dvky.pdf (218596)

Mladší chlapci:

umístění                                           1.kolo                       2.kolo

 39. Adam Liebich (18,39)        18,07 - os.rek.              18,61

 44. Jan Svatoň (19,19)             18,50 - os.rek          nedokončil

 66. Jindřich Kočka (23,01)                N                      20,70 -os.rek.

 76. Ondřej Volejník (25,29)    22,05 - os.rek.               31,95

 78. Kryštof Holan (24,38)        22,28  - os. rek.             23,94 

 86. Albert Nováček (30,48)    23,87 - os.rek.            27,01

106. Jakub Mejtský (N)                        N                                    N

Startovalo 107 chlapců

Výsledky: Jabl.hala_2018_mlad-chlapci.pdf (219844)

Červených čísel máme v této kategorii drtivou většinu, takže s výsledky spokojenost.

24. sobota - starší dívky, chlapci

Starší dívky:   

umístění                                                    1.kolo                2.kolo

178.    Tereza Silvarová (os.rek.-)   20,93 - os.rek.        N -18,90

Terez startovala na svých prvních závodech na 60 m v kategorii starších.

Domů si veze základní osobní rekord. Startovalo 117 dívek

Výsledky: Hala-Jbc-24.2.2018-st.dvky.pdf (372137)

Starší chlapci:

umístění                                                     1.kolo                    2.kolo

  19.    Michal Rakouský (12,95)               13,27                17,14   

  39.   Tomáš Rakouský (os.rek.13,50)   14,07                16,16

  97.   Jakub Šaroun (14,91)                 18,30                16,32

116.    Ondra Holan (16,31),                                       17,07

166.    Petr Nováček ( - )                22,65 os.rek.    20,77 os.rek.

171.    Dan Hampl ( - )                     22,22 os.rek.    22,03 os.rek

Dnešní závod se chlapcům nevydařil tak, jak před týdnem v Ostravě. Spokojeni můžeme být s výkonem debutantů Péťi N. a Dana H. a ziskem dalších 13 bodů pro Michala R. a jeho nejlepším časem i umístěním v kategorii starších chlapců SDH Chlumec v Jablonci.

Startovalo 191 chlapců

Výsledky: Hala-Jbc-24.2.2018-st.chlapci.pdf (208374)

Starší dívky:

Nejlepší čas a umístění: 14,55 - Anna Petružálková - 33. místo - 2016

Rekord Jablonecké haly-Veronika Sklářová, Vigantice12,18 (2017)

Starší chlapci:

Nejlepší čas a umístění:  39. místo - Vojta Horák - 14,37 - 2017

Rekord Jablonecké haly-Lukáš Bubeníček, Skuteč 11,98 (2017)

Mladší dívky:

Nejlepší čas: 20,14  - Tereza Silvarová - 2017 - (62. místo)

Nejlepší umístění: 61. místo - 2016 - Tereza Silvarová (čas 24,27)

Rekord Jablonecké haly-Markéta Hrabkovská, Bludov 14,89 (2017)

Mladší chlapci:

Nejlepší čas a umístění:  16,66 - Michal Rakouský - 11. místo - 2015

Rekord Jablonecké haly-Daniel Pecháček, Byšice 13,79 (2017)

OSTRAVSKÁ HALA 2018 - 17. 3.

OSTRAVA 60 - REKORDY A 31 BODŮ !!!

Mladší dívky:  startovalo 96 závodnic

41. Katka Kvasničková    19,12 os.rek.     20,31

Katka ještě tentokrát skončila za body, ale už se na umístění v první 30 blíží!

MD_vysledky.pdf (128507)

Mladší chlapci: startovalo 96 závodníků

53. Jan Svatoň        20,36 os.rek.    19,19 os.rek.

66. Adam Liebich    21,27                21,05 N     (os.rek. 18,39)

Adamovi se dnes nedařilo, ale Honzík pojede z Ostravy spokojen a trenér jistě také!

MCH_vysledky.pdf (126569)

Starší: startovalo 141 závodníků

14. Michal Rakouský   13,36    17,64     (os.rek. 12,95)    17.bodů

16. Tomáš Rakouský    13,54 os.rek, 13,51 os. rek.     15 bodů

83. Ondra Holan           16,31 os.rek. 16,59

SCH_vysledky.pdf (140148)

OSTRAVSKO-BESKYDSKÉ 60 - OSTRAVA 25.11.

LIVE: www.firetv.cz/ostravsko-beskydske-sedesatky-2017/

Mladší dívky: startovalo 150 závodnic

79.    Katka Kvasničková   21,73    19,54 - os.rek.

Výsledky: obs-ml-divky.pdf (107865)

Celkově ČHP 60-2017: chp-mladsi-divky.pdf (198503)

  82. Katka Kvasničková

149. Tereza Silvarová            (start v 1 závodě)

163. Milada Zborníková        (start v 1 závodě)

Celkem hodnoceno 297 závodnic

Mladší chlapci: startovalo 159 závodníků

Pro Péťu, Jirku a Dana se jedná o poslední závody v kategorii mladší chlapci

37. Péťa Nováček       16,30    17,29 (os.rek.16,12)

48. Dan Hampl            16,97    17,51 (os.rek.16,83)

69. Jirka Srdínko        18,80    17,99 (os.rek.17,74)

74. Adam Liebich        20,58    18,39 - os.rek

Výsledky: obs-ml-chlapci.pdf (112283)

Celkově ČHP 60-2017: chp-mladsi-chlapci.pdf (215567)

  51. Petr Nováček         4 body

  62. Daniel Hampl

  70. Jiří Srdínko

  94. Adam Liebich

238. Jan Svatoň        (start ve 2 závodech)

309. Kryštof Holan    (start v 1 závodě)

Celkem hodnoceno 333 závodníků

Starší chlapci: startovalo 165 závodníků

  24. Michal Rakouský      13,01                        13,36

  71. Tomáš Rakouský        25,34 s pádem      14,56 

 79. Kuba Šaroun               15,12 - os.rek.        14,91 - 2x os.rek. !!!!!

123. Ondra Holan              16,80 - os.rek.        16,60 - 2x os.rek. !!!!!

Výsledky: obs-st-chlapci.pdf (113242)

Celkově ČHP 60-2017: chp-starsi-chlapci.pdf (219718)

  44. Michal Rakouský      7 bodů

  79. Tomáš Rakouský  

  96. Vojtěch Horák    (start ve 2 závodech)    

134. Kuba Šaroun              

197. Ondra Holan

Celkem hodnoceno 358 závodníků

Nejlepší výkony našich závodníků  na OB 60 – ČHP 60 (2014-2017)

Mladší dívky

Nejlepší čas a umístění: 19,54 - Kateřina Kvasničková - 79. místo - 2017

Rekord OB 60 – Michaela Petrušková, Spiš.N.Ves (SVK) - 13,51 - 2017

Mladší chlapci

Nejlepší čas a umístění:  15,27 - Tomáš Rakouský - 14. místo - 2015

Rekord OB 60 -  Jan Hudec, Křešice - 13,52 - 2017

Starší dívky

Nejlepší čas a umístění: 14,69 – Nikola Richterová- 70. místo - 2016

Rekord OB 60 -  Kateřina Borovičková, Morkovice - 11,71 - 2017

Starší chlapci:

Nejlepší čas a umístění:  24. místo - Michal Rakouský – 13,01 – 2017

Rekord OB 60 - Sebastian Kitner 11,57 - 2017

MEMORIÁL MARTY HABADOVÉ - 3. závod Českého halového poháru 2017- Praha

Nejlepší výkony našich závodníků  na MMH (1999-2017)

Mladší dívky

Nejlepší čas a umístění: 20,59 - Anežka Zborníková - 11. místo 2008

Rekord MMH - Magdaléna Štinčíková, Svit (SVK) - 13,14 - 2017

Mladší chlapci

Nejlepší čas:  15,01 - Michal Rakouský - 9. místo - 2015

Nejlepší umístění:  8. místo - Jiří Matoušek -  16,17 - 2012

Rekord MMHVít Vymazal, Morkovice - 13,28 - 2017

Starší dívky

Nejlepší čas a umístění: 14,70 - Linda Cincibusová - 6. místo - 2007

Rekord MMH -  Viktória Krempaská, Spiš.Nová Ves (SVK) - 11,97 - 2017

Starší chlapci:

Nejlepší čas:  13,58 - Tomáš Drahorád - 14. místo - 2014

Nejlepší umístění:  6. místo - Dominik Miffek - 13,66 - 2012

                                6. místo - David Horák - 14,24 - 2007

Rekord MMH - Lukáš Bubeníček, Skuteč - 11,66 - 2017

Závody můžete sledovat na: www.firetv.cz/memorial-marty-habadove-2017/

Mladší dívky: startovalo 196 závodnic

Katka Kvasničková  22,87, 20,77  os.rek. - 120. místo

Výsledková listina: mmh-mladsi-divky.pdf (142293)

Mladší chlapci: starovalo 205 závodníků
Péťa Nováček     16,12 - os. rek.  16,31    27. místo- 4 body

Dan Hampl        16,83 - os. rek      17,41              40. místo

Jirka Srdínko        18,58                          17,74 - os.rek.    66. místo

Adam Liebich         NP                            19,33 - os.rek.  102. místo

Honzík Svatoň      24,29                          23,96                  162. místo

Kryštof Holan         NP                             26,36                  180. místo

Výsledková listina: mmh-mladsi-chlapci.pdf (153808)

Starší chlapci: startovalo 256 závodníků

Tomáš Rakouský    14,49                    NP          84. místo

Kuba Šaroun           17,85                  16,69      167. místo

Ondra Holan           18,01 - os.rek.     NP         201. místo

Míchal Rakouský  - nestaroval pro zranění  v dolní části těla (12,95 os.rek.),

Výsledková listina: mmh-starsi-chlapci.pdf (157829)

ČESKÝ HALOVÝ POHÁR 2017 - průběžné výsledky po 3. kole

chp-mladsi-divky.pdf (185642)

chp-mladsi-chlapci.pdf (201803)

chp-starsi-chlapci.pdf (208649)

Fotogalerie: Soustředění v Ádru 2017

Záznamy: 1 - 4 ze 9
1 | 2 | 3 >>

ZÁVOD POŽÁRNÍ VŠESTRANNOSTI - SMRŽOV - okresní kolo 14.10.

mladší starší - hlídka č.1 - 11. místo, hlídka č.2 - 19. místo

mladší mladší -  hlídka č.1 - 7. místo, hlídka č.2 - 5. místo

starší:    hlídka č.1 - 3. místo, hlídka č.2 - 7. místo

dorostenci - jednotlivci: Vojta Horák 4. místo (2 tr. body)

Kompletní výsledky ZPV:

Vysledky_ZPV-Plamen14 10 2017.pdf (302394)

Vysledky_ZPV_-_Dorci_jednotlivci_14_10_2017.pdf (245316)

Okresní přebor v běhu na 60 m s překážkami

mladší dívky:

1. S. Šimonová (Klamoš) 22, 28, 2. Katka Kvasničková 23, 58, 5. Tereza Veselá  27,01, 10. Kristýna Vosáhlová 37,78

mladší chlapci:

1.  Adam Liebich 20,73, 2. Honzík Svatoň 22,44 - os.rek., ,4. Jindra Kočka 23,01 - os.rek., 7. Ondra Volejník 27,35, Albert Nováček, Kryštof Holan a Bernard Voltr - všichni NP

starší dívky:

1. Barbora Křížová (Klamoš) 16,90, 8. Tereza Silvarová  21,63

starší chlapci:

1. Míša Rakouský 14,73, 2. Tom Rakouský 15,21, 3. Kuba Šaroun 18,12, 4. Ondra Holan 20,37

Kompletní výsledky 60 m:

60m_Smrzov_171014_mc.pdf (91017)

60m_Smrzov_171014_MD.pdf (110191)

60m_Smrzov_171014_sc.pdf (106498)

60m_Smrzov_171014_sd.pdf (112945)

Fotogalerie: ZPV 2017

Záznamy: 1 - 2 ze 2

Hlinecké 60 - Memoriál Jana Grimma (1.10. 2017)

Velmi kvalitně obsazená pohárová soutěž v Hlinsku přinesla celkem 4 osobní rekordy 3 našich závodníků.

1. Lukáš Bubeníček        11,29     (Lukáš je na průběžném 1. místě v Českém halovém poháru 60 - 2017)

Závodníci na 2. - 6. místě měli čas 12,03 - 12,71 !!!

Výsledky našich starších chlapců:

 7. Michal Rakouský        13,07    12,95 - osobní rekord

19. Tomáš Rakouský       14,51    14,35 - osobní rekord

26. Jakub Šaroun            15,35    15,78 - osobní rekord

28. Vojta Horák               15,53    16,11

Výsledky Hlinecké 60 2017.pdf (208685)

Souboj o Mistra okresu Hradec Králové, který nás čeká 14. 10. bude zřejmě velmi zajímavý.

Fotogalerie: Hlinecká "60" 2017

Záznamy: 1 - 4 ze 8
1 | 2 >>

Zbožnovská 100  (24.9.)

Dorosti:

Vojta Horák se umístil na 8. místě na Zbožnovské 100

Memoriál Karla Oppy - Čeperka - 17.9.2017

Mladší obsadili 5. a 7. místo v tradiční soutěži.

Umístění našich závodníků na 60 m překážek:

4. Adam Liebich                21,32    22,97

6. Katka Kvasničková       22,39    22,73

7. Jan Svatoň              23,95   31,19 - osobní rekord

10. Kryštof Holan        25,23    24,38 - osobní rekord

11. Ondra Volejník       33,96    25,29 - 1.start na 60 m př.

17. Albert Nováček      39,28    30,48 - 1.start na 60 m př.

21. Kristýna Vosáhlová 32,62   37,59 - 1.start na 60 m př.

Bernard Voltr               40,47    NP    - 1.start na 60 m př.

Celkové výsledky: 2017_vysledky_MKO_Ceperka_mladsi.pdf (291857)

O putovní pohár obecního úřadu - Čeperka

Starší celkově zvítězili po dlouhých letech na této tradiční soutěži.

Umístění našich závodníků na 60 m překážek:

1. Michal Rakouský      13,43    13,06 * - osobní rekord

2. Tomáš Rakouský      15,11    14,80 - osobní rekord

5. Jakub Šaroun             16,49    43,80

9. Ondra Holan               21,53    24,59

* - Míša R. se "nebezpečně" přiblížuje k chlumeckému historickému rekordu  v běhu na 60 m Tomáše Drahoráda z Čeperky 2014 (12,81)

Celkové výsledky: 2017_vysledky_MKO_Ceperka_starsi.pdf (285837)

Fotogalerie: Čeperka 2017

Záznamy: 1 - 4 ze 9
1 | 2 | 3 >>

Choltická 60 (10.9.2017)

Míša Rakouský vítězem Choltické 60

Na další soutěži 60 m překážek jsme obsadili kategorie mladší chlapci a dívky a starší chlapci.

Mladší dívky: redakce zatím nemá výsledky k dispozici

Zvítězila Laura Králová (Ostrava - Třebovice) časem 17,34

11. Katka Kvasničková 21,13    23,39 - osobní rekord

12. Terka Silvarová       23,14    22,89

Mladší chlapci:

Zvítězil Martin ŠULC (Seč) časem 15,19 

4. Dan Hampl            17,78    17,53 - osobní rekord

11. Jirka Srdínko          19,38    22,87

15. Adam Liebich         20,38    23,33

26. Kryštof Holan           NP      27,65 - osobní rekord

Starší chlapci:

1. Michal RAKOUSKÝ    14,23    13,53 - osobní rekord

4. Tomáš Rakouský         15,23    15,00 - vyrovnání os.rek.

6. Kuba Šaroun                16,04    19,12

9. Vojta Horák                    NP      17,11

Fotogalerie: Choltická 60 - 2017

Záznamy: 1 - 4 ze 7
1 | 2 >>

Polabská 60 (9.9.2017)

Soutěž jednotlivců na 60 m překážek jsme obsadili jen v kategorii starší chlapci.

Michal Rakouský vyrovnal svůj nejlepší čas ze Zlína a Kuba Šaroun zaběhl svůj nový osobní rekord.

11. Michal Rakouský    14,17    13,55

28. Tomáš Rakouský    15,11    17,81

31. Kuba Šaroun          15,58    16,18

38. Vojtěch Horák          NP      18,19

V základním kole zvítězil Martin Zradička (Písková Lhota) časem 11,76.

Ve finále byl nejrychlejší Sebastian Kitner (Lhenice).

Výsl. Star-chlapci.pdf (48879)