Nejbliží program:

PRÁZDNINY KONČÍ - ZAČÍNÁME !!!!!
Mladší, starší i  dorost v pondělí 2. září v 16.00 hod. 1. schůzkou v areálu u koupaliště
 
Přípravka začíná v pátek 6. září  v 15.45 hod.schůzkou u klubovny

Přípravka na NÁBŘEŽÍ PAROMILŮ 2019

Opět super akce.
Dětičky fakt šikovné i při prázdninovém režimu, velký úspěch :-)

IVETA a spol.

Fotogalerie: NÁBŘEŽÍ PAROMILŮ

Záznamy: 1 - 3 ze 10
1 | 2 | 3 | 4 >>

PROGRAM ZÁŘÍ - ŘÍJEN 2019

7.9.      Pohár okresu HK – Sloupno - starší, mladší A, B

            Propozice: Sloupensky_plaminek_2019.doc (65024)

7.9.      Kamenecká 60 - jednotlivci (Rakouský T.aM, Holan O.)

14.9.    Čeperka - starší, mladší A,B

            Propozice: 2019_pozvanka_mh_MKO_Ceperka.pdf (94551)

20-22.9.   Soustředění - ADR - starší

28.9.    Pohár okresu HKLibřice - starší, mladší A,B

6.10.    Hlinecká 60 - jednotlivci (Rakouský T.aM, Holan O.)

12.10.  OKRESNÍ KOLO PLAMEN - ZPV - starší, mladší A,B,C

Rozpis základních tréninků a schůzek 2019-20

V nadcházející sezoně budou tréninky probíhat v tomto základním schématu:

Mladší: pondělí 15.30 -17.30 a pátek 15.30 -17.30 hod.

(trénink bude cca 1,5 hod.)

Vedoucí: Libor Šaroun, Tereza Myšková, Petra Rakouská, Bára Horáková, Vojta Horák, Magda Špásová, Jiří Končický

Seznam MLADŠÍ 2019-20

Kryštof HOLAN, Bernard VOLTR, Julie KOČKOVÁ, Martin BARTÁK, Daniel FALTA, Erik ČAPEK, Emilie ČERNÁ, Tadeáš MEJTSKÝ, Nikola VESELÁ, Albert NOVÁČEK, Adéla KONVALINOVÁ, Kristýna VOSÁHLOVÁ, Eliška HEDVIČÁKOVÁ, Tereza SVATOŇOVÁ, Tereza MIDLOCHOVÁ, Ondřej VOLEJNÍK, Adéla PULTROVÁ, Anna LIEBICHOVÁ, Helena SVATOŇOVÁ, Tomáš BIEN, Nikola BEEROVÁ, Jan DOLEŽAL, David KONVALINA, Eliška MAJEROVÁ, Zuzana MIDLOCHOVÁ, Iva MORÁVKOVÁ, Nina NEYRINNCK, Kryštof SOLAR, Matyáš ŠILHÁNEK, Barbora ZEMANOVÁ

Mladší budou trénovat jako jedna skupina. Rozdělení na A, B, C bude prováděno až na jednotlivé soutěže

Starší: pondělí 15.30 -17.30 a pátek 15.30 -17.30 hod.

(trénink bude cca 1,5 hod.)

Vedoucí: Václav Rakouský, Jiří Holan

Seznam STARŠÍ 2019-20:

Tom BULIS, Ondřej HOLAN, Leoš VÁLEK, Petr NOVÁČEK, Tereza VESELÁ, Jindřich KOČKA, Kateřina KVASNIČKOVÁ, Adam LIEBICH, Jan SVATOŇ

Plakát je z roku 2018, ale platí stále!

Začínáme 2. 9. 2019 v 16.00 hod. v areálu u koupaliště

POZVÁNKA NA MISS TROVSTVÍ SVĚTA

Zásadní informace pro starší kategorii ročníku 2018-19

Pozvánka na MS A-h-C_2019.pdf (236244)

60 - ČESKÝ HALOVÝ POHÁR 2019

Propozice ČHP 60-2019: chp-2019-vyhlaseni.pdf (281982)
Termíny:
9.3.          OSTRAVSKÁ HALA
23.-24.3. Jablonecká hala
2.-3.11.    MMH - Praha
23.11.      OB60 - Ostrava

Výjezdová jednotka Chlumec n.C.

odkazy:

www.facebook.com/JSDH-Chlumec-nad-Cidlinou-JPOII-2022469797967826/

Přípravka na nábřeží páry v Hradci Králové 28.8. 2016