Kalendář soutěží + akcí  MH Chlumec nad Cidlinou 2019

pracovní verze - pokud je uveden termín, tak to platí

Leden

    10 - 13. 1.    Zimní soustředění                Jizerské hory - Kořenov

Únor

 

Březen

9. sobota     ČHP 60              Ostrava                   mladší, starší   

23. sobota     ČHP 60            Jablonec n. N.        starší      starší dívky, chlapci

24. neděle     ČHP 60            Jablonec n. N.        mladší        mladší dívky, chlapci

30. sobota    Brigáda - klubovna

Duben           

6. sobota       Memoriál M. Pekárka    Březhrad      PÚ    mladší, starší

12. pátek            SRPH - Schůzka rodičů a přátel hasičáku

13. sobota     Rokytenská míle Rokytno        5 x 60, št.2jic, ZPV    mladší, starší

27.sobota       Brigáda - příprava Chlumeckého poháru 2018  

28. neděle       Slatinská 60      Slatiny u Jičína     60 (jednotlivci ML+ST)

Květen

 4. sobota       Pohár náměstkyně OSH - Dolní Přím

 5. neděle        Brigáda - příprava Chlumeckého poháru 2019

 7. úterý           Brigáda - příprava Chlumeckého poháru 2019

 8. středa        25. Chlumecký pohár        Chlumec n.C.    (PŘ+ML+ST)

11. sobota      OKRESNÍ KOLO PLAMEN   Hradec Králové    (ML+ST)

18. sobota      OKRESNÍ KOLO DOROST    Hradec Králové    (jednotlivci)

 31.5.-2.6.       Spišský hasičský den        Spišská Nová Ves 

 

Červen

15.-16.       KRAJSKÉ KOLO PLAMEN A DOROST    - (S) - v případě postupu

29.6- 1.7.    MISTROVSTVÍ ČR PLAMEN   Vlašim   - (S) - v případě postupu

Červenec

 

srpen

                    Nábřeží paromilů - Hradec Králové - přípravka

Září

 7. sobota     "Pohár náměstkyně starosty OSH"-Sloupno mladší A+B, starší

 7. sobota     Kamenecká 60                     Kamenec    starší - jednotlivci

14. sobota    Memoriál K.Oppy                  Čeperka   mladší A+B, starší

20.-22.9. Soustředení ADR - starší

28. sobota   Pohár náměstkyně OSH - Libřický pohár mladší+starší (ještě v sestavách školního roku 2018-19)

28. sobota   MČR    CTIF hasičů        Dvůr Králové n.L.    ženy, muži

Říjen            

 6. neděle     Hlinecká 60                     Hlinsko    starší - jednotlivci   

12. sobota          OKRESNÍ KOLO PLAMEN - ZPV          mladší A+B, starší, dorost

                   ŠKOLENÍ VEDOUCÍCH          

Listopad

2. - 3.           ČHP 60   MMH                           Praha

          Sportovní víkend             Bučnice    starší 

23. sobota      ČHP 60  FINÁLE - OB 60        Ostrava

Prosinec

TRÉNIK, TRÉNINK, TRÉNÍNK, VÁNOCE