Bazar - zkušební provoz

Pravidla bazaru

Pro inzerci v sekci BAZAR dostupného na stránce platí následující pravidla:

  1.  Vložená inzerce musí nabízet zboží pouze z oboru činnosti mladých hasičů. Administrace Bazaru si vyhrazuje právo smazat jakýkoliv inzerát, který je dle jejího názoru v rozporu s určením Bazaru, se zákony, slušnými mravy nebo je jinak nevhodný. Zároveň si vyhrazujeme právo znemožnit přístup uživatelům, kteří se zachovají výše uvedeným způsobem nebo přímo poruší pravidla a provozní podmínky, a to například zablokováním registrace, emailové schránky nebo IP adresy.
     
  2. Kupní smlouvu na zboží z Bazaru vždy uzavírá prodávající, který inzerát uveřejnil, s kupujícím. SDH CHlumec n.C. nenese žádnou odpovědnost za zboží, nabízené dalšími subjekty, a za jimi uzavřené kupní smlouvy.
     
  3. Administrace Bazaru ani SDH Chlumec n.C. nenese žádnou odpovědnost za škody, které by uživateli nebo třetím osobám přímo, nepřímo či náhodně vznikly v důsledku nebo v souvislosti s využíváním služeb Bazaru. Neodpovídá ani za škody, které by uživatelům nebo třetím osobám vznikly v důsledku nemožnosti využívání služeb Bazaru nebo v přímé či nepřímé souvislosti s touto skutečností.
     
  4. Administrace je oprávněna bez souhlasu uživatelů a i bez jejich předchozího oznámení služby Bazaru upravovat nebo inovovat.

Nebo můžete zaslat text inzerátu na e-mail: petr.zbornik@seznam.cz

Bazar

Prodám

Kontakt 603892755, l.saroun@tiscali.cz | 06.03.2017

prodej sálových bot zn. Adidas, velikost 38, cena 200 Kč a treter velikost 39, cena 300 Kč. Foto mailem

Přidat nový příspěvek